تحویل کوتاه مدت یک هفته اي از زمان سفارش گذاري

متن خبر

شعبه خاور میانه و آفریقا شرکت Hörmann ، مستقر در شهر دوبی کشور امارات متحده عربی، شرایط زمانی جدید تحویل محصولات ذیل را، یک هفته، اعلام نموده است:

• درب سکشنال صنعتی SPU F42

درب هاي ساختمان نه تنها باید بسیار محکم باشند، بلکه باید داراي ویژگی هاي عایق حرارتی مناسب باشند. درب SPU F42 Hörmann یک درب سکشنال ساخته شده با پنل هاي چهارچوب فولادي است که به طور مطلوب این الزامات را برآورده می کند.

• درب سکشنال پارکینگ DSU

تصمیم به زیبایی بیشتر، ایمنی و راحتی در خصوص درب هاي سکشنال غیر صنعتی، دقیقا درست و شایسته بود. می توان از گزینه هاي مختلف پنل درب براي مطابقت با معماري خانه خود، انتخاب مناسب را انجام داد و از تجربه کیفیت برتر، لذت برد. همه درب ها به یک اپراتور درب مجهز است که عملا به انجام سرویس هاي مبتنی بر نگهداري، نیاز ندارد و شما را با آخرین تکنولوژي پیشرفته همراه می سازد.

• درب رول آپ صنعتی DRU

هورمن به طور قاطع درب هاي رول آپ صنعتی خود را با پروفیل Decotherm بهبود داده است. ترکیبی از هندسه به طور کامل بهینه شده با آلیاژ فولاد مخصوص، نشان می دهد که امروزه چه چیزي در ساختمان کرکره هاي صنعتی، امکان بکارگیري دارد.

• درب سریع السیر

هورمن درب هاي داخلی و خارجی با سرعت بالا را همراه با تجهیزات عملکردي، کنترلی و ایمنی ارائه می دهد. این محصول براي ساختمان هایی با اختلاف

درجه حرارت داخلی - بیرونی زیاد یا محیط هاي استریل ساخته شده است، تا در زمان کوتاهی بصورت سریع و ایمن، باز و بسته شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، کاتالوگ لینک ذیل را بررسی فرمایید:

"Industrial doors and loading technology - One week delivery"

اخبار مرتبط

خبر مرتبط برای این خبر ثبت نشده است.