Call the customer support +98 (21)88311950-51

محصولات

در بازکن صنعتی و پارکینگی Gate

توضيح فارسي : كاراصلي پرده هوا ( (Air Curtaion ، ايجاد پرده نامرئي از هواي فشرده در بالاي درورودي ساختمان ها، مجتمع ها،تأسيسات، دفاتر، ايستگاه ها، كارخانجات، سردخانه ها، بيمارستان ها و ... مي باشدتا ضمن ممانعت از ورود حشرات و گردغبار، عامل اصلي جلوگيري از به هدررفتن انرژي (بصورت حرارت و يا برودت) گردد. به طور كلّي پرده هوا براي چهار منظور زير طراحي و نصب مي گردد:
1- جلوگيري از ورود گرد و غبار و خاك، حشرات مؤذي، دود، بوهاي نامطبوع، گاز و بخار و هر نوع آلودگي محيطي از محل درها به داخل مي باشد: اين موضوع به ويژه براي درهايي كه در طول زمان كاري،بايد باز باشند اهميّت بيشتري دارد و بدين ترتيب با نصب پرده هوا قادر خواهيم بود كه در موارد غيرضروري، درهاي فيزيكي را حذف نمائيم و تردد پرسنل و جابجايي كالا را با سهولت بيشتري انجام دهيم.
2- ايجاد يك پرده نامرئي و جلوگيري كننده از تبادل حرارت بين دو محيط: اين كاركرد مابين دو محيط سرد و گرم، مزيّت بسيار ارزشمندي در حفظ و كنترل اتلاف انرژي مي باشد. به ويژه آنكه امروزه خنك و مطبوع نگاه داشتن هواي يك ساختمان(كارخانه، اداره و...)، در فصل گرم و همچنين گرم نگاه داشتن آن در فصل سرد با صرف هزينه بسيار گزاف صورت مي گيرد و پرده هوا قادر است با راندمان بسيار مطلوب مانع اين اتلاف گردد. در ضمن كاركنان نيز با آسايش در اين محيط ها به كارمي پردازند.
3- جلوگيري از ورود بادهاي غالب فصلي به داخل سالن ها با وجود باز بودن درها: اين مزيّت بخصوص در فصل هاي سرد سال كه با توجه به سيستم تخليه هواي ساختمان، فشار منفي را وجود دارد، امكان ممانعت از ورود باد غالب را با توجه به استانداردهاي موجود باعث مي شود.
4- كنترل انتشار بو و گرد و غبار و هر نوع آلودگي ديگر در كل فضاي باز سالن توليد از طريق عايق كردن قسمت آلوده كننده با پرده هوا: در جهان امروز پرده هوا با توجه به كاركردهاي متنوع خود در صنعت به عنوان آخرين راه حل براي كنترل موارد اشاره شده پيشنهاد مي گردد.
ساخت اين دستگاه با بهره گيري از آخرين استانداردهاي بين المللي عرضه شده در كشورهاي صاحب نام صورت پذيرفته و شركت هساكّو افتخار ساخت آن را با هزينه خيلي كمتر با انواع خارجي دارد.

قيمت ها:

کیت الکترومکانیک درب ریلی مدل Faac 741   ریال

برند LIFE   ریال

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.hesaco.ir

ساخت كشور :

ایران

شرايط پرداخت :

50% نقد - 40% قبل از حمل- 10% بعد از نصب و تحویل

مدل :

gate کشویی

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

8197

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی

Copyright © 2014 www.hesaco.ir All Rights Reserved