Call the customer support +98 (21)88311950-51

محصولات

ویترین مغازه

توضيح فارسي : مشخصات:
پهنای ویترین در پلان 95 میلیمتر در قسمت پایین 85 میلیمتر می باشد . وقتی از روبرو به ویترین مغازه ها نگاه می کنیم یک تو رفتگی به عرض 20 میلیمتر به رنگ مشکی از پروفیل 20*40 در اطراف فریم دور زده است .
عرض پروفیل های استیل قسمت افقی و عمودی فریم و یترین قسمت بیرونی 60 میلیمتر قابل رویت می باشد و قریم عمودی مشترک با درب 80 میلیمتر می باشد . پشت این قسمت فضای لازم جهت تعبیه شیشه به ضخامت 10 میلیمتر در نظر گرفته شده است . لازم به ذکر است عرض پروفیل استیل قسمت افقی مشترک بین کتیبه و ویترین در مغازه هایی که در دارای کتیبه می باشد نیز 80 میلمتر می باشد.
ویترین ها:
ویترین ها متشکل است از پروفیل ساوه درجه 1 ( مرکب) و فریم های خم کاری شده از جنس ورق روغنی به ضخامت 2 میلیمتر با روکش ورق 0.6 استنلس استیل خشدار نگیر 304 با نمره خش 4 می باشد .(طبق نمونه تایید شده کارفرما)
ساب فریم:
ساب فریم از پروفیل ساوه درجه یک می باشد که در قسمت کف ، دیواره و همچنین بالای ویترین ها از پروفیل 40*20 به رنگ مشکی الکترو استاتیک استفاده خواهد شد . زوار شیشه ها نیز از پروفیل 20*40 با روکش استیل و پیچهای آلن کونیک می باشد.(طبق نمونه تایید شده کارفرما)
شیشه ها:
شیشه های ویترین و درب مغازه ها ده میلیمتر سکوریت فلوت ساده می باشد . این شیشه ها برای ویترین می تواند بصورت چند تکه کنار هم قرار گیرند که در این صورت یک خط عمودی قابل رویت می باشد.قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

ویترین مغازه کیف و کفش

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

2157

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی

Copyright © 2014 www.hesaco.ir All Rights Reserved