Call the customer support +98 (21)88311950-51

محصولات

راه پله دو طرفه

توضيح فارسي : همانگونه كه در نقشه سه بعدي پيوست ملاحظه مي فرمائيد شروع پله از قسمت بالا به پائين با عرض پشت تا پشت بدنه اصلي به اندازه 250 سانتي متر مي باشد و همين طور كه به سمت پائين حركت مي كنيم پله به دو قسمت جدا از هم براي ورودي و خروجي هر كدام به اندازه 125 سانتي متر پشت تا پشت بدنه اصلي تبديل مي شود.
اصطلاحا" در قسمت پائين پله بصورت پاچه شلواري تبديل مي شود.

مشخصات فني:

استراكچر: استراكچر اصلي پله شامل 1 لايه ورق فولاد مباركه به ضخامت 10 مليمتر مي باشد كه با دستگاه واترجت CNC به شكل دندانه هاي پله با دقت بالا برش داده خواهد شد. پس از برشكاري با فرزبورينگ تمام لبه هاي آن تراشيده و پرداخت مي گردد. سپس كليه سوراخكاريهاي روي بدنه با دقت ميليمتري تعبيه مي گردد. شايان ذكر است قوس بدنه پله در محل جدا شدن پيكره بالا و پائين توسط خم در بدنه اصلي با شعاع مناسب انجام مي گيرد.
ميله هاي ارتباطي: ميله هاي ارتباطي كه بدنه پله را بهم متصل مي كند ميله هاي توپر قطر 30 ميليمتر استنلس استيل 304 مي باشد كه پس از برشكاري ، ماشينكاري ، تعبيه سوراخها و قلاويز كاري، پرداختكاري و آماده نصب مي گردد. روي ميله ها 3 عدد پيچ آلن سر تخت قرار مي گيرد تا شيشه سكوريت 20 ميليمتر روي آنها با اشعه ماوراء بنفش UV چسبانده شود. واشرهاي زير پيچهاي آلن بدنه نيز استنلس استيل بوده و پس از سوراخكاري با دستگاه تراش و ماشينكاري كونيك شده تا سر پيچهاي آلن سر تخت داخل آنها قرار گيرد.
نرده ها و هنديل ها: نرده پله تشكيل شده از تسمه ترانسميسيون كه پس از برشكاري و ماشينكاري و سوراخكاري پرداخت و پوليش شده و با آب كروم مرغوب پوشيده خواهد شد. ميله هاي عبوري از داخل نرده ها (مابين تسمه هاي ترانسميسيون) از جنس استنلس استيل 304 به قطر 10 ميليمتر مي باشد. تمامي بدنه پله و نرده ها با استفاده از پيچهاي آلن به هم متصل و مونتاژ مي گردد.
هندريل نرده ها از لوله قطر 51 ميليمتر استنلس استيل 304 براق گريد 600 تهيه مي گردد.
مونتاژ آزمايشي: كليه دستگاه پله قبل از حمل به محل پروژه يكبار در كارگاه به طور آزمايشي نصب مي گردد و كارفرما مجاز است در اين مرحله از پله در محل كارگاه بازديد بعمل آورد.
دمونتاژ و رنگ آميزي: دستگاه پله پس از مونتاژ كامل و پرو تمام قطعات ، دمونتاژ شده و بدنه اصلي پله به كارگاه رنگ كاري حمل مي گردد كه ابتدا در محلول فروكلين شستشو داده مي شود و سپس در حوضچه محلول فسفات روي غوطه ور، سپس آبكشي شده در كوره خشك كن قرار مي گيرد. قطعات آويز گرديده با دستگاه كانواير وارد كابين رنگ و كوره مي گردد نوع رنگ پادر كوتينگ بوده و به روش الكترو استاتيكي بدنه فولادي در دماي 240 درجه سانتيگراد به مايع تبديل شده و روي سطح فلز را مي پوشاند و سپس پخته مي شود.
رنگ آميزي نهايي بدنه: قطعات پس از رنگ به كارگاه توليد، حمل شده و تمام محل هائي كه نياز به بتونه كاري و يا خشگيري دارند، با بتونه سنگي و فوري بتونه و زير آب سمباده كاري مي شود سپس رنگ آستر جهت مشخص شدن معايب رنگ پاشيده و مجددا" خشگيري مي شود و در انتها رنگ اتومبيل مرغوب با فام نوك مدادي متاليك روي آن پاشيده مي شود.
آبكاري نرده ها: قطعات و متعلقات مربوط به پايه نرده ها همراه با تسمه هاي ترانسميسيون به كارگاه پرداخت و پوليش كاري حمل شده و پس از آن به كارگاه آب كروم كاري حمل مي گردد كه در آنجا پس از يك لايه مس و يك لايه نيكل در نهايت با آب كروم مرغوب پوشانده خواهد شد.
كليه ميله هاي استيل ارتباطي سازه اصلي و ميله هاي نرده با سمباده مناسب و سرعت گردش مناسب، سمباده كاري مي گردد تا خش آنها يكنواخت گردد. اين مراحل شامل نرده هاي دور Void (دست انداز) نيز مي گردد.
كف پله ها شيشه اي بوده و از دو شيشه 10 ميليمتري سكوريت شده مي باشد كه لبه آنها دور تا دور لول براق شده و سطح آنها به شكل نوار با ماسه سيليسي سندبلاست شده تا از لغزش احتمالي انسان روي سطح پله جلوگيري نمايد. اين دو شيشه بوسيله يك لايه لمينت به هم وصل و يكپارچه مي شوند. با اين كار ايمني شيشه ها مضاعف خواهد شد.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.hesaco.ir

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3985

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی

Copyright © 2014 www.hesaco.ir All Rights Reserved